Obecní knihovna Hrádek

  Kontakt:558 551 311  E-mail: podatelna@obechradek.cz

Akce

Sekce veřejných knihoven SKIP vyhlašuje již 16. ročník celostátní akce
Týden knihoven

Letošní motto zní: ČTI, ŽIJ ZDRAVĚ

 
Cílem je podpora knih a čtenářství, podpora zdravého životního stylu a atraktivního využití volného času. Připravili jsme pro Vás tyto akce:

• Dny otevřených dveří
V pondělí 1.10 a ve středu 3. 10. 2012 od 12 do 17 hodin jsou dveře v knihovně otevřeny pro všechny. Přijďte se podívat a prohlédnout si prostory knihovny. Možná se Vám u nás zalíbí a začnete k nám chodit pravidelně. Můžete si vybrat z vyřazených knih a časopisů – zcela zdarma.

• Kvízy, křížovky a sudoku

Pro děti jsou připraveny odměny za správně vyluštěné kvízy, křížovky a sudoku a pro ty nejmenší za splnění lehkých úkolů.

• Výtvarná soutěž na téma: „Strašidla, víly a skřítci v pohádkách“

Vzpomeňte si, ve které pohádce vystupují víly, skřítci nebo strašidla a zkuste je namalovat. Nejpěknější práce budou zdobit stěny naší knihovny a budou odměněny pěknými cenami. Práce je možno odevzdat v knihovně do 31.10.2012.

• Amnestie dlužníků
U příležitosti Týdne knihoven vyhlašujeme v naší půjčovně amnestii neboli generální pardon na sankční poplatky. Čtenáři, kteří v průběhu tohoto týdne vrátí knihy, které mají doma již delší dobu, budou osvobození od poplatků za upomínky.

• Registrace nových čtenářů zdarma

Děti i dospělí, kteří se během Týdne knihoven přihlásí jako noví čtenáři, nemusí platit registrační poplatek.
Těšíme se na Vás 